Par mums

Meimelin ir rotaslietu studija, kurā Swarovski Elements kristāli, pērles un pusdārgakmeņi pārtop klasiska un eleganta dizaina auskaros, aprocēs un kaklarotās. Meimelin radīts tā, lai plašā kristālu un akmeņu palete ļautu atrast pieskaņotu aksesuāru toni jebkurai tērpa iecerei. Meimelin savās rotās izmanto sertificētus Swarovski Elements kristālus, par kuru autentiskumu iespējams pārliecināties klāt pievienotajā unikālajā kodā, ko iespējams verificēt Swarovski Elements mājas lapā.

Rotaslietu izgatavošanā plaši tiek izmantoti tādi materiāli, kas nodrošina augstāku kalpošanas laiku - īpaši jāizceļ jaunās paaudzes materiāls - nerūsējošs tērauds, kas izceļas ar īpaši augstu krāsas noturību. Šo materiālu izmantojam ķēdītēs un gravētajos kuloniņos ar vārdu. Tā pat rotaslietu izgatavošanā plaši tiek izmantots sudrabs (925prove), sudrabs ar 24K zelta pārklājumu, kā arī citi metāli, kas pārklāti ar 16K vai 18K zelta pārklājumu. Rūpīgi sekojam tam, lai rotas nesatur alergēnus- niķeli un kadmiju, un būtu ērti lietojamas arī klientēm ar jūtīgām ausīm. 

Domājot par rotu klāstu, kāds nepieciešams mūsdienu aktīvajām sievietēm biznesa un darba vidē, kā arī īpašajās svētku reizēs, savām klientēm piedāvājam Zviedrijā godalgotā zīmola IOAKU rotas, kuru dizainere ir Fanny Ek. Tās ir spilgtas dizaina rotas, kas lieliski noder tām sievietēm, kas meklē ko īpašu un pamanāmu. Šīs rotas atzinīgi novērtējis arī pašmāju vadošais stilists Aleksandrs Pavlovs, un iesaka tās nēsāt kombinācijā ar sava zīmola radītajiem tērpiem. Meimelin salons Rīgā ir vienīgā vieta, kur šīs rotas ir iespējams aplūkot un iegādāties dzīvē.

Interesantu un svaigu akcentu rotu klāstam piešķir arī igauņu zīmola KUMA darinātās ādas piespraudes taureņu formā. Tās ar īpašu ādas aproces palīdzību viegli pārvērst gan piespraudēs ap roku, gan to noņemot- klasiskā brošiņā, ko piestiprināt blūzītei vai iespraust matos. Jaunākajā kolekcijā pievienojušies arī miniatūri taurenīši auskaros, kas kļuvuši ļoti iecienīti arī mūsu klientu vidū.

Mēs vienmēr centīsimies strādāt tā, lai pie mums atrodamie aksesuāri Tev sniedz nepieciešamo pārliecību un pozitīvu noskaņu visās tajās reizēs, kad nepieciešams izskatīties lieliski!